Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Bardzo dziękujemy młodym golfistom oraz ich rodzicom za aktywy i liczny udział w treningach w ramach Programu dla Juniorów. Z końcem października zakończyliśmy edycję jesienną, w której wzięło udział 40 juniorów.

Sportowy rozwój dzieci i młodzieży jest jednym z priorytetów Golf Parks Poland. Od lat zachęcamy młodzież do aktywnego trybu życia, zarażamy pasją do gry w golfa. Ćwiczymy przez całą wiosnę, ale nasze zajęcia kontynuujemy także jesienią, czym pokazujemy, że golf jest sportem całorocznym nawet w naszym klimacie.

W Golf Parks Poland wierzymy, że golfowy trening nie musi ograniczać się do kilku cieplejszych miesięcy, a pracować nad swoimi umiejętnościami i formą można w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Naszym nadrzędnym celem jest troska o zdrowie i kondycję fizyczną młodych golfistów. Do ciągłego rozwoju, ale też czerpania przyjemności z gry i unikania ryzyka kontuzji, potrzebne są regularne zajęcia i stała konsultacja z trenerem.

Cieszymy się, że aż tylu młodych golfistów skorzystało z naszego Programu Juniorskiego. Dziękujemy im za aktywny udział w zajęciach i ogromne zaangażowanie. Efekty w postaci zdanych egzaminów na zieloną kartę są najlepszym wyznacznikiem postępów, jakie poczyniła zdolna młodzież.

Bardzo dziękujemy też rodzicom, którzy wspierali nas w pobudzaniu golfowej pasji. Bardzo doceniamy Państwa zaangażowanie.

Dziękujemy partnerowi Programu Juniorskiego, czyli EiE Sp. z o.o. ze nieocenione wsparcie przez cały sezon. EiE Sp. z o.o. to agencja edukacyjna specjalizująca się w konsultingu w edukacji za granicą oraz w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży.

Specjalne podziękowania dla instruktorów Martyny, Jakuba, Martina oraz Pawła za zaangażowanie w pracy z dziećmi.

Zobacz również

Kolejne hole in one na naszym polu!

10 listopada znów świętowaliśmy hole in one na naszym polu Pitch&Putt w Wilanowie. | więcej

Finał Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge za nami [WYNIKI]

Sezon Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge dobiegł końca. Rywalizacja o nagrody główne w klasyfikacjach generalnych była zacięta do ostatniego dołka, a atmosfera jak zwykle wyśmienita. | więcej

Kurs na zieloną kartę - jesienne terminy [ZAPISY]

Trwają zapisy na październikowe kursy na Zieloną Kartę w 2018 roku. Wybierz dogodny dla siebie termin i zostań golfistą w Wilanowie. | więcej