Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Dziesiątki osób zarażonych grą w golfa, setki upominków i atrakcji niespodzianek oraz wybite piłki z driving range liczone w tysiącach. Ogólnopolski Dzień Golfa w Wilanowie po raz kolejny okazał się sukcesem.

Przez cały dzień trwały otwarte akademie golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdy mógł po raz pierwszy chwycić kij i sprawdzić na własnej skórze, czym jest golf. O doskonałą rozgrzewkę i przygotowanie do gry, a zarazem prewencję przedurazową, zadbało Calypso.

Dla bardziej doświadczonych graczy czekały turnieje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Rywalizowano w Ban Thai SPA Pitch & Putt Wilanów, a także w konkursach na nowym torze do minigolfa. Można było się zapisać na kursy i treningi, a także zostać członkiem Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Nie zabrakło też atrakcji towarzyszących. Przez cały dzień goście Golf Parks Poland mogli testować niesamowite model Audi – RS5, A6 i Q8, degustować wyśmienite steki, korzystać z masaży tajskich, a na dzieci czekała strefa animacji m.in. z mini boiskiem do piłki nożnej.

Po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Golfa w okazał się niesamowitym sukcesem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Zobacz również

Golfowa Noc Świętojańska 2019

Spotkajmy się w najkrótszą noc w roku, by świętować nadejście lata. Po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić na Golfową Noc Świętojańską. | więcej

Hole in one w Audi Pitch&Putt Wilanów Challenge

Trzeci turniej z cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge ze względu na temperatury miał być wielkim wyzwaniem dla golfistek i golfistów, ale wyniki tego nie potwierdzają. Byliśmy też świadkami hole in one! | więcej

Women's Golf Day, czyli wyjątkowy wieczór golfistek

Niesamowita frekwencja, niecodzienne atrakcje - Women's Golf Day po raz kolejny odbył się w Wilanowie i potwierdził, że nie ma przypadku w tym, że ma stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Golf Parks Poland. | więcej