Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Dziesiątki osób zarażonych grą w golfa, setki upominków i atrakcji niespodzianek oraz wybite piłki z driving range liczone w tysiącach. Ogólnopolski Dzień Golfa w Wilanowie po raz kolejny okazał się sukcesem.

Przez cały dzień trwały otwarte akademie golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdy mógł po raz pierwszy chwycić kij i sprawdzić na własnej skórze, czym jest golf. O doskonałą rozgrzewkę i przygotowanie do gry, a zarazem prewencję przedurazową, zadbało Calypso.

Dla bardziej doświadczonych graczy czekały turnieje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Rywalizowano w Ban Thai SPA Pitch & Putt Wilanów, a także w konkursach na nowym torze do minigolfa. Można było się zapisać na kursy i treningi, a także zostać członkiem Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Nie zabrakło też atrakcji towarzyszących. Przez cały dzień goście Golf Parks Poland mogli testować niesamowite model Audi – RS5, A6 i Q8, degustować wyśmienite steki, korzystać z masaży tajskich, a na dzieci czekała strefa animacji m.in. z mini boiskiem do piłki nożnej.

Po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Golfa w okazał się niesamowitym sukcesem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Zobacz również

Nowe godziny otwarcia od 1 listopada

Informujemy, że od 1 listopada obiekt Golf Parks Poland będzie czynny w godzinach 9.00-21.00. Zapraszamy na jesienne treningi. | więcej

Golfowe torby podróżne w specjalnych cenach

W sam raz na sezon golfowych wyjazdów torby podróżne na kije i sprzęt golfowy są w wyjątkowych cenach. | więcej

Niesamowite emocje w finale Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge

Nieprawdopodobne zakończenie sezonu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge z dogrywką święcącymi piłkami. | więcej