Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Dziesiątki osób zarażonych grą w golfa, setki upominków i atrakcji niespodzianek oraz wybite piłki z driving range liczone w tysiącach. Ogólnopolski Dzień Golfa w Wilanowie po raz kolejny okazał się sukcesem.

Przez cały dzień trwały otwarte akademie golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdy mógł po raz pierwszy chwycić kij i sprawdzić na własnej skórze, czym jest golf. O doskonałą rozgrzewkę i przygotowanie do gry, a zarazem prewencję przedurazową, zadbało Calypso.

Dla bardziej doświadczonych graczy czekały turnieje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Rywalizowano w Ban Thai SPA Pitch & Putt Wilanów, a także w konkursach na nowym torze do minigolfa. Można było się zapisać na kursy i treningi, a także zostać członkiem Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Nie zabrakło też atrakcji towarzyszących. Przez cały dzień goście Golf Parks Poland mogli testować niesamowite model Audi – RS5, A6 i Q8, degustować wyśmienite steki, korzystać z masaży tajskich, a na dzieci czekała strefa animacji m.in. z mini boiskiem do piłki nożnej.

Po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Golfa w okazał się niesamowitym sukcesem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Zobacz również

Wielkie emocje w sierpniowym Audi Pitch&Putt Wilanów Challenge

Frekwencja dopisała w sierpniowej edycji Audi Pitch&Putt Wilanów Challenge. Wyniki pokazują, że zawodnicy są w topowej formie | więcej

Nowe treningi: Godzina Otwarta w Wilanowie [TERMINY]

Od 5 sierpnia ruszają nowe treningi dla dorosłych golfistów pod okiem najlepszych instruktorów Golf Parks Poland. Zapraszamy w poniedziałki o godz. 19. | więcej

Golfowy Program Juniorski - jesień 2019 (zapisy, terminy)

We wrześniu rozpocznie się jesienna edycja Golfowego Programu Juniorskiego w Wilanowie. Właśnie ruszyły zapisy. | więcej