Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Za sprawą nowych instruktorów Jorgena de Vriesa i Mohamenda Agmite w środowy wieczór kilkadziesiąt osób sprawdziło, czym jest golf. Zachwytów sportem nie było końca. Kolejny trening wkrótce

Pod okiem instruktorów lub indywidualnie. Początkujący, średniozaawansowani i bardzo już doświadczeni gracze. Klubowicze i ich żony, które też chcą grać. Mnóstwo chętnych, którzy chcieli stawiać swoje pierwsze kroki. I, co bardzo ważne i budujące, nie obarczeni stereotypowym myśleniem, że golf to sport dla bogaczy, starszych panów czy dziwnych biznesmenów.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że sport dla wszystkich od 5 do 105 lat. Kondycja też się przyda, by zmierzyć się z 10-kilometrowym spacerem z przerwami na zagrania. A pozytywna atmosfera sprzyja nawiązywaniu relacji, także tych biznesowych.

Golf w Polsce ma szansę rozwijać się w znacznie szybszym tempie, jeśli kilkadziesiąt osób przychodzi na Godziny Otwarte, które w minioną środę odbyły się w Wilanowie. Pomysłodawcami inicjatywy byli nowi instruktorzy Golf Parks Poland – Jorgen de Vries i Mohamend Agmite.

W nauczaniu przybyłych gości pomagali instruktorzy Paweł Czerwonka i Jakub Gano, a wsparcie właściciela i prezesa Janusza Herburt – Hewella bezcenne!

Zobacz również

Nowe godziny otwarcia od 1 listopada

Informujemy, że od 1 listopada obiekt Golf Parks Poland będzie czynny w godzinach 9.00-21.00. Zapraszamy na jesienne treningi. | więcej

Golfowe torby podróżne w specjalnych cenach

W sam raz na sezon golfowych wyjazdów torby podróżne na kije i sprzęt golfowy są w wyjątkowych cenach. | więcej

Niesamowite emocje w finale Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge

Nieprawdopodobne zakończenie sezonu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge z dogrywką święcącymi piłkami. | więcej