Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Przedostatni turniej z cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge już za nami. Zawodnicy po raz kolejny zaimponowali formą i wynikami, a najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez sponsora tytularnego.

W kategorii 0-26,4 we wrześniowym turnieju triumfował Manfred Schatovich, który wyprzedził Jana Czarneckiego oraz Tadeusza Szkałubę. W kategorii 26,5-36,0 całe podium dla Piotrów – wygrał Błędziński, przed Wietrakiem i Smolarzem.

Kategoria Greencard podzielona jest na klasyfikację kobiet oraz mężczyzn. Wśród pań na najwyższym stopniu podium zameldowała się Ewa Bieniek, a w pierwszej trójce były jeszcze Barbara Jezierska i Agnieszka Kowalczewska. W rywalizacji panów najlepszy był Tomasz Osobiński, który o uderzenie wyprzedził Michała Owczarka oraz o trzy strzały Stanisława Kolmasa.

W Putting Competition wśród kobiet najlepsza była Agnieszka Gregotowicz, a rywalizację mężczyzn wygrał po dogrywce Piotr Smolarz.

Rywalizacja o nagrody główne trwa!

Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP w kategoriach 0-26.4; 26.5-36.0 oraz Strokeplay brutto 37.0-54.0 (oddzielnie mężczyźni i kobiety). Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.

Nagrody przyznawane są za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Równolegle do turnieju Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge, na polu prowadzony jest konkurs Closest to the Pin z każdego tee boxa. W godz. 17:30 – 19:00 na greenie treningowym można spróbować swoich sił w Putting Competition (w kategorii kobiet i mężczyzn). Sponsorem nagród jest Audi.

Przez cały sezon toczy się rywalizacja o nagrody główne cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge – torby golfowe Taylor Made sygnowane przez Audi. Żeby liczyć się w klasyfikacji generalnej i mieć szansę na końcowy triumf, trzeba wziąć udział w czterech turniejach w sezonie.

Lista zwycięzców wrześniowego Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge poniżej.

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Manfred Schatovich 14,0
2 Jan Czarnecki 15,1
3 Tadeusz Szkałuba 16,4
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Piotr Błędziński 13,3
2 Piotr Wietrak 14,8
3 Piotr Smolarz 16,5
Kategoria Green Card Kobiet
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Ewa Kulwicka 25
2 Barbara Jezierska 28
3 Agnieszka Kowalczewska 32
Kategoria Green Card Mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Tomasz Osobiński 23
2 Michał Owczarek 24
3 Stanisław Kolmas 26
Putting Competition
Kobiet Agnieszka Gregotowicz 7
Mężczyzn Piotr Smolarz 7
Closest to the pin
Dołek #1 – 81 m Wojciech Borys 601 cm
Dołek #1 – 65 m
Dołek #2 – 78 m
Dołek #2 – 63 m
Dołek #3 – 54 m Jan Czarnecki 276 cm
Dołek #3 – 48 m Jan Czarnecki 90 cm

Zobacz również

Akademia golfa. Zimowy trening puttowania

Z punktu widzenia golfisty zima nie dość, że jest zbyt mroźna, to jeszcze trwa bardzo długo. Jeśli jednak chcemy w najbliższym sezonie grać jeszcze lepiej, możemy potrenować nasz putting w domowych warunkach. | więcej

Akademia Golfa. Ćwicz uchwyt

Rozpędzamy się z cyklem treningowych wskazówek dla golfistów. Razem z naszymi trenerami z Ekberg Golf Academy będziemy Wam podpowiadać, jak ćwiczyć, jak utrzymać się w formie i co robić, by czerpać z gry jak najwięcej radości i robić stałe podstępy. Druga lekcja to praca nad uchwytem z Duncanem Geogheganem. | więcej

Wszystkiego golfowego z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Wszystkim naszym gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. | więcej