Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Niesamowita frekwencja, niecodzienne atrakcje – Women’s Golf Day po raz kolejny odbył się w Wilanowie i potwierdził, że nie ma przypadku w tym, że ma stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Golf Parks Poland.

To był wieczór, który wykroczył poza sam sport. Były emocje sportowe w turnieju Marea Float Center Pitch & Putt Wilanów, Nearest to the Line – KaHa Biżuteria oraz Closest to the Pin MedUse, ale i mnóstwo atrakcji dedykowanych golfistkom – jazdy testowe autami marki Audi, pokaz mody przy jazzowym akompaniamencie Jacka Brzeszczyńskiego, a potem bankiet przygotowany przez restaurację Syta 93 oraz Golden Products.

Kilkadziesiąt golfistek – zarówno tych początkujących, jak i takich, które w ten piękny sport grają od lat, spędziło czas w towarzystwie podobnych sobie pasjonatek. Po raz kolejny wydarzenie wywołało nie tylko wiele radości, ale i nawiązało wyjątkowe relacje. To największa wartość Women’s Golf Day, który ma stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Golf Parks Poland.

Women’s Golf Day okazał się sukcesem także dzięki zaangażowaniu całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów – Audi, Syta 93, KaHa Biżuteria, Pasadena Butik, Marea Float Center, Golden Products, MedUse oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, a także Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.

Jacek ”Jazzek” Brzeszczyński umilił całą imprezę swoim niesamowitym głosem, piękną muzyką, a także wcielił się w rolę konferansjera za co mu szczególnie dziękujemy. Charyzmatyczna osobowość, niepowtarzalna barwa głosu oraz elastyczność stylistyczna pozwala mu swobodnie poruszać się w takich gatunkach jak: soul, jazz, r&b, pop, blues. I tego mogły doświadczyć wszystkie uczestniczki Women’s Golf Day.

Zobacz również

Golfowa Noc Świętojańska 2019

Spotkajmy się w najkrótszą noc w roku, by świętować nadejście lata. Po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić na Golfową Noc Świętojańską. | więcej

Hole in one w Audi Pitch&Putt Wilanów Challenge

Trzeci turniej z cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge ze względu na temperatury miał być wielkim wyzwaniem dla golfistek i golfistów, ale wyniki tego nie potwierdzają. Byliśmy też świadkami hole in one! | więcej

Sukces Dnia Golfa w Wilanowie

Dziesiątki osób zarażonych grą w golfa, setki upominków i atrakcji niespodzianek oraz wybite piłki z driving range liczone w tysiącach. Ogólnopolski Dzień Golfa w Wilanowie po raz kolejny okazał się sukcesem. | więcej