Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Mohamed Agmite

PROFIL:  Mohamed Agmite (Hamoda)
MIEJSCE URODZENIA: Maroko
PRZESZEDŁ NA ZAWODOWSTWO: 2015
KWALIFIKACJE:  Kwalifikowany Trener PGA Maroko
EDUKACJA:  National Institute Moulay Rachid, Agadir

NAJLEPSZA RUNDA JAKO PRO: 68 (-4), Ras Al Khaimah UAE

KONTAKT: mohamedagmite@gmail.com, tel. 606 582 670

OSIĄGNIĘCIA W GOLFIE:

Vice champion of Morroco, Maroko 2015

Champion of Marocco – Coupe du Trône, Maroko 2014

5th place – Grand Prix de Pau. Francja 2014

Champion of Marocco – Coupe du Trône, Maroko 2013

3rd place – Grand Prix de Cognac, Francja 2013

Pro Golf  Tour 2013/2014/2015 German circuit

Mena Tour 2013/2014/2015 UEA circuit

Aktywny gracz na zawodowych turniejach Czech PGA Tour 2018, PGA Polska 2018, Pro Golf Tour 2019

NAJLEPSZY MOMENT W KARIERZE GOLFOWEJ:

Każdy występ w turnieju kiedy reprezentowałem Maroko był niesamowitym przeżyciem, ale moment, kiedy zdobyliśmy tytuł mistrza Maroka w 2014 po raz pierwszy był wyjątkowy. Natomiast w karierze trenera najbardziej zapamiętałem chwilę kiedy otworzyliśmy nowe pole golfowe w Tagzegzout  – miejsce gdzie golf nie był znany – jako jeden z trenerów miałem przyjemność uczyć mieszkańców i  zachęcać do rozpoczęcia przygody z tym sportem zarówno dzieci jak i dorosłych.

Kolejny moment, który zapamiętam – uczestnictwo w światowym finale BMW Golf Cup International….jako osoba towarzysząca jednego z moich studentów! Ogromna radość i duma.

TRENERSKA FILOZOFIA:

W trakcie treningu wykorzystuję maksymalnie naturalne warunki fizyczne i psychiczne każdego gracza, aby poprawić jego grę. Trzymając się podstaw, zawsze dostosowuję techniki i ćwiczenia do indywidualnych potrzeb. Jestem zwolennikiem treningu celowego – każdy trening/lekcja powinna mieć cel, do którego wspólnie z graczem dążymy, a ćwiczenia są skupione wokół niego. Drobna zmiana swingu, postawy, uchwytu może mieć ogromny wpływ na jakość uderzenia i osiągnięcie upragnionej obniżki HCP. Lubię posługiwać się opisami, przykładami, demonstracjami, ruchami wspomaganymi, pomocami technicznymi  - im lepiej przekażę wiedzę o technice gry w golfa, tym szybciej ją mój uczeń opanuje.

Jako aktywny zawodowiec przekazują golfistom uwagi mające wpływ na ich realną grę. Gra na polu wymaga umiejętności strategicznego myślenia i planowania – wiedza, którą chętnie się dzielę.

Nauczanie dzieci zawsze było częścią mojego zawodowego golfa. Moje doświadczenie z juniorami doprowadziło mnie do stworzenia różnych form nauki i zabawy. Czasami te ćwiczenia przydają się w nauce dorosłych!

ZAINTERESOWANIA:

Golf skutecznie wypełnia mój grafik. W tych chwilach kiedy nie trenuje lub nie gram, to spędzam czas z przyjaciółmi, oglądam filmy lub grając w piłkę nożną.