Cykl Królewski Rajszew – 12 maja

Tegoroczna, przyjazna golfowi pogoda, sprawiła, że wiele z nas już rozpoczęło swój sezon golfowy, zagrało co najmniej jedną rundę a może nawet wzięło udział w jednym z wielu oferowanych ostatnio przez pola golfowe turniejów. Zapraszamy do zapisów na Cykl Królewski Rajszew na stronie internetowej www.royalgolf.org. Zawody już jutro (12.05.2012) w Rajszewie! Start od  10.00 

Nasz klub rozpoczyna wkrótce swój sezon golfowy i zbliża się wielkimi krokami do pierwszego z sześciu tegorocznych turniejów „Cykl Królewski”, który rozgrywany będzie już po raz dziewiąty.

Tym razem będzie to bardzo specjalny cykl turniejów ponieważ Polski Związek Golfa przyznał dla „Cyklu Królewskiego” IV klasę rozgrywek turniejowych, co podnosi rangę turniejów cyklu i oznacza, że każdy z graczy będzie sklasyfikowany na oficjalnej liście PZG.

Zarząd klubu w porozumieniu z Komitetem Turniejowym postanowił w związku z tym uhonorować wyższą rangę turniejów „Cyklu Królewskiego” wyższej rangi nagrodami. Jednakże, ze względu na koszt nagród, zdecydowaliśmy się zawęzić kategorie, w których nagrody te będą przyznawane.

Poniżej podajemy klasyfikację oraz nagrody w turniejach „Cyklu Królewskiego”:

1. Strokeplay dla klubowiczów: torba PING moonlite, torba PING na buty, pilki

2. STB dla klubowiczów – torba PING LT, putter PING, torba PING na buty

3. STB dla gości – torba PING moonlite

4. Dodatkowo we wszystkich w/w kategoriach puchary!

Korzystając z okazji zapraszamy do zapisów na naszej stronie na pierwszy z turniejów, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (12.05.2012) w Rajszewie! Starty od  10.00 – zapisy przez naszą stronę (zakładka Turnieje i Wyniki). W cenie 220 PLN dla członka Klubu  przewidziane zostały następujące atrakcje:
– green fee, żeby zagrać,
– token na driving range, jeśli ktoś musi jeszcze poćwiczyć,
– lunchbox, czyli suchy prowiant i mokre picie na pole,
– lunch, żeby nie czekać na wręczenie nagród na głodniaka,
– puchary w dwóch kategoriach oraz gości (300 PLN), jak również atrakcyjne nagrody – plakat w załączeniu,
– no i niezastąpieni członkowie Komitetu Turniejowego, którzy będą jak zwykle zwracać uwagę na tempo gry,
– a na koniec losowanie green fee, dla wytrwałych z kart wyników, o ile będą obecni oraz byli poza podium,
– oczywiście królewska oprawa, podzielcie cię swoja opinią, jak Wam się będzie podobać!

Prośba o PILNĄ rejestrację na stronie klubowej – wpisujecie też, gdzie gracie w Klubowym Kalendarzu, no chyba, że trenujecie w ukryciu przed innymi…;)

Królewska Liga Klubowa© rusza od czerwca z systemem punktów STB, a więc tym razem premiowane będzie częste i dobre granie w turniejach i rundach EDS, które można szczegółowo prowadzić w zakładce STATYSTYKI. Ile średnio macie puttów na rundę, albo uderzeń z bunkra? To na naszej stronie!

Prośba o przekazanie tej informacji znajomym golfistom, zapraszamy!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Komitet Turniejowy

Comments are closed.