Golf w taką zimę? Oczywiście!

Zachęcamy golfistów, by wykorzystali dość łagodną zimową aurę i znaleźli odrobinę czasu na trening. Zapraszamy codziennie od godz. 9 do godz. 21.
Temperatury powyżej zera zachęcają, by wziąć torbę i poćwiczyć swing. Nasz driving range jest zadaszony i oświetlony – mżawka, czy nawet nieco większe opady, i zmrok trenującym są nie straszne. W styczniu zazwyczaj na świeżym powietrzu trenować do tej pory było ciężko. W tym roku aura jest dość łaskawa. Jak się ubrać? Dość ciepło, ale wygodnie. Tak żeby nasze ruchy nie były skrępowane, ale jednocześnie żeby było nam ciepło. Podobnie jak na późnojesienną rundę.

Przypominamy też, że zimą można też korzystać z naszego pola pitch and putt. Sztuczne tee boxy i greeny umożliwiają dobrą zabawę w każdych warunkach. A każdy, nawet początkujący, golfista wie, że to krótką grą wygrywa się turnieje. W ostatnim tygodniu odwiedził nas fotoreporter „Gazety Stołecznej” i uwiecznił trening jednej z zawodniczek.

A jak trenować, gdy śnieg nas kompletnie zasypie albo mróz będzie tak przeraźliwy, że nie będzie nam się chciało wyściubić nosa za próg. W domu! W ofercie naszego sklepu jest specjalna mata do treningu puttowania (dostępna także online). Ale tak naprawdę wystarczy kawałek dywanu. Na nim też można doskonale wyćwiczyć precyzję uderzeń.

Przypominamy, że w okresie zimowym zapraszamy wszystkich golfistów codziennie w godz. 9-21.

Comments are closed.