Gra na polu Pitch & Putt taniej do końca zimy

Do 21 marca włącznie obowiązuje specjalna oferta na grę na naszym polu Pitch & Putt. Na driving range wymieniliśmy maty na nowe.
W ostatnich dniach kalendarzowej zimy obniżyliśmy opłatę za korzystanie z naszego pola Pitch & Putt. Do 21 marca włącznie godzina gry kosztuje 10 zł. To doskonała okazja do treningu na polu, na którym będziemy rozgrywać w tym sezonie nasze turnieje.

Mamy też dobrą informację dla wszystkich, którzy chcą poćwiczyć swój swing. Na driving range wymieniliśmy maty na nowe, a dodatkowo, dzięki wyjątkowo łaskawej aurze tej zimy, jest możliwość gry z trawy. Piłki wymienimy na nowe, jak tylko temperatura w nocy przestanie spadać poniżej zera. O szczegóły proszę pytać w recepcji.

Spragnionych treningów informujemy, że Sandra Okupniak i Duncan Geoghegan już udzielają lekcji – zapraszamy. David Ekberg będzie prowadził zajęcia od 7 marca, a Brian Messing od początku kwietnia. Tutaj znajdziesz profile naszych instruktorów i cennik lekcji >>

Przypominamy o nowości w naszej ofercie. Od tego sezonu proponujemy nowy rodzaj treningu – „Sezonowy pakiet lekcji”. To zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy stale chcą podnosić swoje umiejętności. Sprawdź szczegóły >>

Co u nas słychać? Obserwuj na Facebooku >>

Golf Parks Poland

Comments are closed.