III Pitch & Putt Wilanów Challenge już rozegrany!

Na kolejny i ostatni turniej z cyklu zapraszamy 5 Października.
W trzecim turnieju wzięło udział 43 zawodników, co potwierdza niezmienną, wysoką frekwencję na turniejach. Tym razem pogoda również dopisała, choć wietrznie było w Wilanowie jak na polach szkockich. Silny wiatr nie przeszkadzał zawodnikom w zdobyciu dobrych wyników. Wśród wszystkich startujących wyróżniali się golfiści początkujący posiadający Zieloną Kartę. Życzymy wszystkim utrzymania tak dobrej formy, a niedługo Zielone Karty zamienią się w Handicapowe!

Jednak najbardziej zaskakującą pozytywnie grupą byli juniorzy, którzy wynikami dorównywali dorosłym zawodnikom. Należy dodać, że formuła turnieju nie przewiduje skróconych odległości dla juniorów. Wszyscy zawodnicy startują z tych samych tee box. Pierwsze miejsce zajął Ksawery Podkański z wynikiem 30 uderzeń na 6 dołkach, drugie miejsce zajął Łukasz Pawul – 32 uderzenia, a trzecie Ernest Meszka 33. Na wyróżnienie zasługuje również juniorka Natalia Radomska, która zwyciężyła Closest to the pin na dołku numer 2, uzyskując odległość 3,97m od dołka. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a szczególnie Juniorom! Brawo!!!