IX Hyatt Regency Warsaw Longest Drive Championship za nami

Wspaniała pogoda, świetna atmosfera i dalekie uderzenia – tak było na IX Hyatt Regency Warsaw Longest Drive Championship.

Najdalszym uderzeniem całych zawodów popisał się Michał Mierzwa, który posłał piłkę na odległość 262 metrów. To uderzenie dało mu zwycięstwo w kategorii mężczyzn. Mierzwa zajął też trzecie miejsce w kategorii Open (wyniki 250 metrów), gdzie musiał uznać wyższość Pawła Laskowskiego (255 m) i Piotra Puzio (261 metrów).

Rywalizację kobiet wygrała Monika Kowalewska (206 metrów), trzy metry bliżej uderzyła Martyna Mierzwa, a na najniższym stopniu podium stanęła Zuzanna Gazdowska (185 m). Najlepszym młodzikiem był Jakub Smoczyński (147 m), wśród juniorów triumfował Mikoła Geritz (224 m), a w finale seniorów równych sobie nie miał Jarosław Pol (220 m).

Emocji nie zabrakło także na naszym polu Pitch & Putt, gdzie równolegle rozgrywany był turniej Carpe Diem Centrum Medycyny Estetycznej Pitch & Putt Wilanów Challenge.

Pełne wyniki:

Finały IX Hyatt-Regency Warsaw Longest Drive Championship

Kwalifikacje IX Hyatt-Regency Warsaw Longest Drive Championship

Kwalifikacje według kategorii IX Hyatt-Regency Warsaw Longest Drive Championship