Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Królewski Klub Golfowy w Wilanowie

Na obiekcie golfowym przy ulicy Vogla ma swą siedzibę, założony w roku 2002, Królewski Klub Golfowy w Wilanowie. Celem statutowym tego stowarzyszenia, (w skrócie KKGwW) jest popularyzacja golfa, organizacja turniejów klubowych i udział w imprezach sportowych łącznie z Klubowymi Mistrzostwami Polski.

Dużą wagę w życiu klubowym przywiązuje się do zacieśniania kontaktów towarzyskich na wspólnych piknikach, wyjazdach zagranicznych i imprezach okolicznościowych jak doroczna Wigilia Klubowa. W każdym sezonie golfowym klub organizuje koło 10 turniejów, z których większość jest otwarta również dla graczy z innych klubów.

Informacje o członkostwie w KKGwW, które automatycznie zapewnia przynależność do Polskiego Związku Golfa i możliwość zdobycia karty handicapowej można uzyskać w recepcji obiektu golfowego Golf Parks Poland przy ulicy Vogla w Wilanowie tel.609-046-802 lub u Sekretarza Klubu, więcej informacji można znaleźć na www.royalgolf.org

Przywileje Klubowiczów

Przywileje i stawki cenowe dla Klubowiczów Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie na terenie macierzystego obiektu golfowego – Golf Parks Poland – Wilanów

Żeton na 50 piłek  20 PLN
KARNET
5 koszy  90 PLN
10 koszy  170 PLN
20 koszy  300 PLN
30 koszy  430 PLN
5 x green fee na pole pitch & putt  100 PLN

GPP zwalnia z opłaty za trening na greenie klubowiczów KKGwW. Klubowiczów dotyczy zasada zgłaszania treningu w recepcji, przed jego rozpoczęciem i podjęcie takiego na zasadach zwykłej kolejności.

GPP udziela 10% zniżki klubowiczom KKGwW na zakupy artykułów golfowych w sklepie golfowym. Zniżka obowiązuje od zakupów powyżej 50pln i na artykuły nieobjęte wcześniejszą przeceną.