Kursy Golfa

Kursy Golfa

Kursy Golfa

Indywidualne lub grupowe kursy gry dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Programy weekendowe, tygodniowe lub regularne szkolenia w ustalone dni tygodnia.

Kurs na Zieloną Kartę

Grupowy

10 godzin nauki podstaw golfa w kameralnej grupie (max. 8 osób). Kurs zakończony egzaminem i wydaniem Zielonej Karty, uprawniającej do grania na polach golfowych w Polsce i na świecie. • Dla osób początkujących i wszystkich, którzy nigdy wcześniej nie grali w golfa • 10 godzin kursu w grupie • Zapewnione kije golfowe i sprzęt treningowy • Maksymalnie 8 osób pod opieką jednego instruktora • Cena obejmuje: szkolenie z gry w golfa + egzamin, piłki treningowe, kije, opłatę za wydanie Zielonej Karty przez Polski Związek Golfa. CENA - 890,00 złotych Zaliczkę potwierdzającą udział w Kursie ZK, w wysokości 445,00zł., należy wpłacić najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego sobotę do godziny 22:00, w którą rozpoczyna się Kurs ZK. Golf Parks Poland Sp. z o. o. ul. St. K. Potockiego 11, 02 – 958 Warszawa Numer konta Bank Millennium 22 1160 2202 0000 0001 1949 9655 Rezygnację z kursu i zwrot wpłaconej zaliczki realizujemy najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego sobotę do godziny 22:00, w którą rozpoczyna się Kursu ZK. Po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna. Rezygnację z numerem konta do zwrotu zaliczki należy przesłać na adres e-mail: recepcja@golfparkspoland.pl Kurs rozpocznie się przy minimum 4 osobach. Każdy uczestnik otrzyma upominek od Golf Parks Poland Wilanów.

Kurs na Zieloną Kartę

Indywidualny

Spersonalizowane lekcje dla jednej osoby, pary lub grona znajomych. Tryb zajęć oraz termin egzaminu na Zieloną Kartę ustalany indywidualnie z trenerem.

Ladies Program

Cykl spotkań dla kobiet. Zajęcia golfowe tylko dla pań o różnym poziomie zaawansowania.

Students Hour

Students Hour to cykl spotkań odbywających się od kwietnia do października dla studentów, podczas których istnieje możliwość zdobycia zielonej karty. Lekcje urozmaicone są konkursami Closest to the pin i Putting Competition, podczas których mamy możliwość nie tylko szlifowania umiejętności ale także wygrania upominków. Aby podczas programu zdobyć zieloną kartę należy wziąć udział w 9 spotkaniach, podczas których omawiane są inne elementy gry, takie jak: bezpieczeństwo podczas gry i etykieta gry w golfa, uchwyt i ustawienie, krótkie i długie putty, chipping, uderzenie kijem typu iron P, 9, 8, uderzenie kijem typu iron 7, 6, 5, uderzenie kijem typu wood, uderzenie z bunkra. Na dziesiątym spotkaniu odbywa się egzamin na Zieloną Kartę. Cena: 25 zł - studenci SGGW 35 zł - studenci z legitymacją ISIC AZS 50 zł - studenci innych uczelni. W ramach zajęć zapewniamy sprzęt golfowy i kosz piłek, każdy dodatkowy koszt - 15 złotych ŚRODA 19:00- 20:00 Kwiecień - Październik