O Nas

O Nas

Historia Golf Parks Poland sięga 1997 roku. Wtedy została zarejestrowana spółka, a naszym pierwszym obiektem golfowym był sezonowy driving range w Hotelu Bryza w Juracie. W maju 2001 r. przenieśliśmy działalność do Warszawy, otwierając całoroczny obiekt treningowy w obecnym miejscu, przy ul. Zygmunta Vogla w Wilanowie. Na jego dziesięciolecie dodaliśmy pole pitch&putt. W ciągu ponad 20 lat działalności nauczyliśmy grać w golfa tysiące osób. Zależy nam na popularyzacji golfa wśród mieszkańców Warszawy. Zachęcamy do ruchu na świeżym powietrzu, a wśród naszych wartości jest także kontakt z naturą, dlatego na terenie Golf Parks Poland używamy jedynie nawozów organicznych, bez pestycydów, a na polu pitch&putt wysiewamy łąkę kwietną dla pszczół.

Monika Kołowrotna
Prezes Zarządu/Właściciel
Janusz Herburt-Hewell
Założyciel Golf Parks Poland

Nasi partnerzy

Miele to najwyższa jakość i trwałość zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju. Od ponad 120 lat Miele tworzy urządzenia, które fascynują technologią i designem. Jako jedyny na świecie producent w branży AGD testuje większość urządzeń na 20 lat użytkowania. Produkty Miele zużywają minimalną ilość wody i energii. Higieniczną pielęgnację tkanin, podłóg i naczyń, a także niepowtarzalną przyjemność podczas gotowania zapewniają innowacyjne rozwiązania. Wzornictwo to dyskretna, ponadczasowa elegancja, którą doceniają jurorzy konkursów na całym świecie. Urządzenia można testować i wybierać w Miele Experience Centers w Warszawie (Plac Unii, Royal Wilanów), Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Gdyni.

Galeria

Royal Golf Club

Przy naszym obiekcie działa klub sportowy, zrzeszający miłośników golfa o różnym poziomie zaawansowania. Siedzibą klubu jest Golf Parks Poland, ale stowarzyszenie organizuje szereg turniejów i wyjazdów treningowych na pola golfowe w całej Polsce.