Piąty turniej Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge za nami!

W piątym turnieju Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge wzięło udział ponad 40 osób. Przedstawiamy wyniki środowych zawodów na obiekcie Golf Parks Poland przy ul. Vogla 19.

Turniej rozegrano na sześciu dołkach (2×3 dołki) w czterech kategoriach. Dodatkowo, przeprowadzono rozgrywkę closest to the pin na trzech dołkach oraz konkurencję puttowania.

W łącznej klasyfikacji handicapowej 1/3 stableford triumfował Franciszek Iwaniuk ze świetnym wynikiem netto (9).  Skład podium uzupełnili Jerzy Kondej i Krzysztof Jankowski. Równie emocjonująco było w kategorii Zielonej Karty – z wynikiem 22 uderzeń zwyciężył Tadeusz Szumlicz. Drugie miejsce przypadło ex aequo Cezaremu Brzozowskiemu i Maciejowi Morawskiemu. W kategorii Juniorów Marcin Kuna pokonał Kamilę du Château i Matyldę Kunę

Najlepszą celnością w konkurencji closest to the pin na drugim i trzecim dołku (wśród kobiet) wykazały się Katarzyna Terej i Grażyna Wiktorowska. W kategorii mężczyzn najlepsi okazali się Jan Radziszewski, Maciej Morawski i Jerzy Kondej. W konkurencji puttowania zwyciężył Radosław Radowski, zaś wśród kobiet pierwsze miejsce dla Katarzyny Terej.

Nagrody ufundował Noble Bank, Biżuteria Kruk, Galanteria Skórzana Batycki oraz Piwnica Smaków.

Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge jest drugą edycją imprezy na obiekcie Golf Parks Poland. W sezonie 2012 rozegrano już pięć turnejów, przed nami jeszcze dwie rozgrywki, które odbywają się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca.