Pierwsze klubowe mistrzostwa juniorów za nami!

W ostatni weekend rozegrane zostały I Mistrzostwa Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie Juniorów. Turniej odbył się na polu Lisia Polana. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, zwycięzcy dostali w nagrodę puchary.
Turniej na Lisiej Polanie był zwieńczeniem całego sezonu pracy młodych zawodników pod okiem trenera Piotra Ragankiewicza i szansą na sprawdzenie się w grze w trudnych jesiennych warunkach. Młodzi zawodnicy po raz kolejny zaimponowali postępami, jakie czynią z tygodnia na tydzień.

Mistrzem Klubu Juniorów został Jan Czarnecki, który grę na 18 dołkach zakończył z wynikiem 99 uderzeń. Taki wynik pozwolił mu po raz kolejny w tym sezonie obniżyć hcp. Wicemistrzynią została Matylda Kuna (104 uderzenia). W kategorii Dzieci do lat 11 wygrał Konstanty (Kostek) Łuczak, który 9 dołków przeszedł w 57 uderzeniach. Jesień dla naszych juniorów jest równie udana co lato.

Program rozwoju juniorów realizowany wspólnie przez Golf Parks Poland i Królewski Klub Golfowy w Wilanowie nie kończy się wraz z początkiem jesieni. Póki będzie to możliwe, nasza zdolna młodzież będzie regularnie trenować w Wilanowie w środy i soboty, a zimą przeniesie się do hali sportowej i na symulatory.