Prezent dla golfisty

Jaki świąteczny prezent sprawić golfiście i nie spudłować? Mamy dla Was kilka cennych wskazówek.
To już w zasadzie ostatni moment na świąteczne zakupy, ale mamy dla Was prezentowe pomysły uniwersalne. Sprawdzą się nie tylko pod choinką, ale i na wiele innych okazji. Wasz golfista z pewnością się ucieszy.

Pierwsza propozycja to Karty Podarunkowe Golf Parks Poland. Świetna okazja, by zmotywować golfistę do treningów. Oferujemy Karty Podarunkowe na karnety piłek na driving range (od 5 do 30 koszyków), a także na lekcje z trenerem (pojedyncza lekcja lub pakiet 10 zajęć). Dodatkowo, mamy vouchery na Green Fee na naszym polu Pitch & Putt oraz na zakupy w naszym sklepie. Wszystkie karty podarunkowe dostępne są TUTAJ lub w sklepie w Wilanowie.

Zimą z powodu niskich temperatur greeny na większości obiektów są zamknięte, a puttowanie to jeden z fundamentów gry. Ale na szczęście ten element gry można spokojnie trenować w domu np. z wykorzystaniem specjalnej maty treningowej z dołkiem i systemem, który podaje nam piłkę. Mata Golf Hazard Putting Mat dostępna jest w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Wilanowie.

A może coś praktycznego? Golfiści-amatorzy na pewno nie obrażą się zestawem piłek lub wyjątkowym markerem z kryształem Swarovskiego.

Zawsze trafionym prezentem trafionym są też książki. Młodszym polecamy pozycję „Moja pierwsza książka o golfie”, a dla dojrzałych golfistów mamy dwie propozycje: „Golf bez tajemnic” oraz dwutomowe kompendium o grze i technice autorstwa Tomasza Czupryny – „Skuteczna gra w golfa”.

Comments are closed.