Bardzo dziękujemy młodym golfistom oraz ich rodzicom za aktywy i liczny udział w treningach w ramach Programu dla Juniorów. Z końcem października zakończyliśmy edycję jesienną, w której wzięło udział 40 juniorów.

Sportowy rozwój dzieci i młodzieży jest jednym z priorytetów Golf Parks Poland. Od lat zachęcamy młodzież do aktywnego trybu życia, zarażamy pasją do gry w golfa. Ćwiczymy przez całą wiosnę, ale nasze zajęcia kontynuujemy także jesienią, czym pokazujemy, że golf jest sportem całorocznym nawet w naszym klimacie.

W Golf Parks Poland wierzymy, że golfowy trening nie musi ograniczać się do kilku cieplejszych miesięcy, a pracować nad swoimi umiejętnościami i formą można w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Naszym nadrzędnym celem jest troska o zdrowie i kondycję fizyczną młodych golfistów. Do ciągłego rozwoju, ale też czerpania przyjemności z gry i unikania ryzyka kontuzji, potrzebne są regularne zajęcia i stała konsultacja z trenerem.

Cieszymy się, że aż tylu młodych golfistów skorzystało z naszego Programu Juniorskiego. Dziękujemy im za aktywny udział w zajęciach i ogromne zaangażowanie. Efekty w postaci zdanych egzaminów na zieloną kartę są najlepszym wyznacznikiem postępów, jakie poczyniła zdolna młodzież.

Bardzo dziękujemy też rodzicom, którzy wspierali nas w pobudzaniu golfowej pasji. Bardzo doceniamy Państwa zaangażowanie.

Dziękujemy partnerowi Programu Juniorskiego, czyli EiE Sp. z o.o. ze nieocenione wsparcie przez cały sezon. EiE Sp. z o.o. to agencja edukacyjna specjalizująca się w konsultingu w edukacji za granicą oraz w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży.

Specjalne podziękowania dla instruktorów Martyny, Jakuba, Martina oraz Pawła za zaangażowanie w pracy z dziećmi.

Comments are closed.