Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Bardzo dziękujemy młodym golfistom oraz ich rodzicom za aktywy i liczny udział w treningach w ramach Programu dla Juniorów. Z końcem października zakończyliśmy edycję jesienną, w której wzięło udział 40 juniorów.

Sportowy rozwój dzieci i młodzieży jest jednym z priorytetów Golf Parks Poland. Od lat zachęcamy młodzież do aktywnego trybu życia, zarażamy pasją do gry w golfa. Ćwiczymy przez całą wiosnę, ale nasze zajęcia kontynuujemy także jesienią, czym pokazujemy, że golf jest sportem całorocznym nawet w naszym klimacie.

W Golf Parks Poland wierzymy, że golfowy trening nie musi ograniczać się do kilku cieplejszych miesięcy, a pracować nad swoimi umiejętnościami i formą można w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Naszym nadrzędnym celem jest troska o zdrowie i kondycję fizyczną młodych golfistów. Do ciągłego rozwoju, ale też czerpania przyjemności z gry i unikania ryzyka kontuzji, potrzebne są regularne zajęcia i stała konsultacja z trenerem.

Cieszymy się, że aż tylu młodych golfistów skorzystało z naszego Programu Juniorskiego. Dziękujemy im za aktywny udział w zajęciach i ogromne zaangażowanie. Efekty w postaci zdanych egzaminów na zieloną kartę są najlepszym wyznacznikiem postępów, jakie poczyniła zdolna młodzież.

Bardzo dziękujemy też rodzicom, którzy wspierali nas w pobudzaniu golfowej pasji. Bardzo doceniamy Państwa zaangażowanie.

Dziękujemy partnerowi Programu Juniorskiego, czyli EiE Sp. z o.o. ze nieocenione wsparcie przez cały sezon. EiE Sp. z o.o. to agencja edukacyjna specjalizująca się w konsultingu w edukacji za granicą oraz w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży.

Specjalne podziękowania dla instruktorów Martyny, Jakuba, Martina oraz Pawła za zaangażowanie w pracy z dziećmi.

Zobacz również

Sylveco Pitch&Putt Wilanów Challange

Serdecznie dziękujemy wszystkim golfistom za udział w kwietniowym współzawodnictwie pod znakiem Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challange 2021! Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Lista wyników <- kliknij tutaj | więcej

Reaktywacja programów golfowych

Sezon 2021 rozpoczynamy pełną parą! Reaktywujemy stałe golfowe programy Golf Parks Poland już od tego tygodnia! Wracają zajęcia takie jak: | więcej

Kwietniowy turniej Sylveco w innej formie

Z powodu ograniczeń wynikających z rozporządzenia, turniej Sylveco Pitch & Putt nie może zostać rozegrany. Kwietniowa rywalizacja przyjmie formę rund towarzyskich z rejestracją wyników, które będzie można zdawać od  środy 21.04 do niedzieli 25.04 włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 26 kwietnia. | więcej