REKORDOWA NIEDZIELA NA DRIVING RANGE W WILANOWIE!!!

VII Mistrzostwa Warszawy Longest Drive o Puchar Rezydencji Królewskiej odbyły się w niedzielę 7 września. Rozegrano je tradycyjnie na driving range w Wilanowie w kilku kategoriach oraz po raz pierwszy w Kategorii Pro. Organizator zawodów – Golf Parks Poland i Rezydencja Królewska – sponsor tytularny pragną serdecznie pogratulować wszystkim 111 zawodnikom, którzy wzięli udział w eliminacjach VII Mistrzostw Warszawy. Na szczególne wyróżnienie zasługują finaliści z w kategorii Mężczyzn do lat 50, którzy osiągnęli niebotycznie długie uderzenia jak Jan Kaliński 300m; Mikołaj Wojnowski 296m, Krzysztof Zabielski 290m, Jacek Person 288m, Filip Kościkiewicz 287m. Wielkie gratulacje Jankowi Kalińskiemu, który ustanowił nowy rekord Mistrzostw Warszawy Longest Drive dla amatorów uzyskując w eliminacjach 300 metrów. Poprawił tym samym swój dotąd nie pobity wynik z 2006 roku o 10 metrów!! Po raz pierwszy rozgrywana Kategoria PRO skupiła czterech zawodowców, udzielających lekcji na diving range w Wilanowie. Swoimi wynikami nie zawiedli i mamy ich nowy rekord na najdalsze wybicie piłki golfowej, 303 metry – Dennis Heith.
Dziękujemy za tak liczne przybycie wszystkim Gościom, Wasze kibicowanie zawodnikom zaowocowało nowym rekordem driving range.
Na koniec chcemy podziękować pozostałym sponsorom. Dziękujemy Centrum Medycznemu Damian za wkład w organizację mistrzostw oraz opiekę medyczną, na szczęście bez interwencji! Driving range udekorowała wspaniałymi krzewami i roślinami sąsiadująca z driving range firma Artplants, dawny Dartpol. Sportowy charakter mistrzostw podkreśla rokrocznie wspierająca to wydarzenie frima Agros Nova z sokami Fortuna, Tarczyn. W imieniu własnym i zwycięzców jesteśmy wdzięczni za nagrody ufundowane przez Dr Irenę Eris, Gold’s Gym, Cobrę, Scabal, Wilson Staff.
Zapraszamy do obejrzenia relacji telewizyjnej z VII Mistrzostw Warszawy Longest Drive o Puchar Rezydencji Królewskiej w najbliższym programie Golfpl na kanale TVN CNBC Bussines oraz do przeczytania relacji na łamach magazynów: GOLF, Golf Mani, Golf & Life, CXO, na portalach: GolfNews.pl, Golden Line.
Zdjęcia (Galeria zdjęć) z mistrzostw oraz wszystkie wyniki (aktualności) możecie Państwo podejrzeć na naszej stronie www.golfparkspoland.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami
Golf Parks Poland

Comments are closed.