Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Dziesiątki osób zarażonych grą w golfa, setki upominków i atrakcji niespodzianek oraz wybite piłki z driving range liczone w tysiącach. Ogólnopolski Dzień Golfa w Wilanowie po raz kolejny okazał się sukcesem.

Przez cały dzień trwały otwarte akademie golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdy mógł po raz pierwszy chwycić kij i sprawdzić na własnej skórze, czym jest golf. O doskonałą rozgrzewkę i przygotowanie do gry, a zarazem prewencję przedurazową, zadbało Calypso.

Dla bardziej doświadczonych graczy czekały turnieje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Rywalizowano w Ban Thai SPA Pitch & Putt Wilanów, a także w konkursach na nowym torze do minigolfa. Można było się zapisać na kursy i treningi, a także zostać członkiem Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Nie zabrakło też atrakcji towarzyszących. Przez cały dzień goście Golf Parks Poland mogli testować niesamowite model Audi – RS5, A6 i Q8, degustować wyśmienite steki, korzystać z masaży tajskich, a na dzieci czekała strefa animacji m.in. z mini boiskiem do piłki nożnej.

Po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Golfa w okazał się niesamowitym sukcesem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Zobacz również

Od 19 kwietnia Golf Parks Poland znowu otwarte!

Drodzy Golfiści,
zapraszamy na trening, lekcje golfa i kursy od poniedziałku 19 kwietnia. Rząd wprowadza limit 25 osób na obiekt. Przed weekend’em poinformujemy Państwa o regulaminie i rejestracji treningów na driving range w Wilanowie. | więcej

Kolejny sezon z Sylveco

Chcielibyśmy podziękować firmie Sylveco za kolejny rok współpracy! Nadchodzący sezon pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej zapowiada się obiecująco, przed nami pierwszy turniej z cyklu Sylveco Pitch & Putt 2021 ze zaktualizowanym terminem! Impreza odbędzie się 21 kwietnia. | więcej

Życzenia Wielkanocne!

"Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, przede wszystkim, dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, a ponadto pogody ducha i jeszcze więcej golfa!" ~ Zespół Golf Parks Poland Treningi w Wilanowie Startują już od 19 kwietnia! Zaktualizowane terminy kursów na Zieloną Kartę  ->  tutaj Zapisz się już dziś! | więcej