Sukces golfowego pikniku charytatywnego w Wilanowie

3280 zł zebranych na rzecz Fundacji DKMS oraz 36 nowych potencjalnych dawców szpiku – rodzinny piknik charytatywny, który w sobotę odbył się w Golf Parks Poland, okazał się niesamowitym sukcesem. A wszystko we wspaniałej, golfowej atmosferze.

Impreza odbyła się pod patronatem honorowym Polskiego Związku Golfa, Golf Parks Poland oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie. Jej głównym celem było powiększenie bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz zebranie pieniędzy na pokrycie kosztów badań potencjalnych dawców, które nie są refundowane. Piknik okazał się niesamowitym sukcesem – do bazy zostało dopisanych 36 osób, zebrano 3280 zł.

uczestnicy pikniku stworzyli fantastyczną atmosferę. Nie zabrakło atrakcji dla dużych i małych. Dzieci mogły wziąć udział w turnieju mini golfa oraz skorzystać z niespodzianek przygotowanych przez partnerów pikniku. Dorośli mogli wziąć udział w bezpłatnej akademii golfa, skorzystać z jazd testowych nowym modelem Volvo XC60 prezentowanym przez sponsora głównego pikniku Dom Volvo, skosztować smakołyków od Hyatt Regency Warsaw i skorzystać z farmy urody i relaksu z Mary Kay, SENSE by Da Vinci oraz Fizjokinekt.

Głównym wydarzeniem pikniku był turniej Pitch & Putt o Puchar Amelii, w którym główną nagrodą było Volvo XC60 na weekend z pełnym bakiem. Triumfatorem imprezy został Piotr du Chateau, który uzyskał fantastyczny wynik 19 uderzeń brutto. W turnieju wzięło udział 32 zawodników – opłaty za udział w całości zostały przekazane fundacji DKMS.

Comments are closed.