Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Niesamowity początek golfowego sezonu w Wilanowie. W IV Turnieju Karnawałowym były ciekawe przebrania, ogromne sportowe emocje i wspaniała atmosfera.

Karnawałowe przebrania nie przeszkodziły, a wręcz pomogły w osiąganiu wspaniałych wyników. W klasyfikacji brutto aż czterech graczy osiągnęło taki sam wynik – 23 uderzeń, a dwie zawodniczki zagrały o jedno uderzenie więcej. Po zawodach nie brakowało ożywionych dyskusji przy rozgrzewającym grzańcu, kawie i herbacie. Gracze mogli także uzupełnić energię posilając się bigosem, pączkami i faworkami. Nie zabrakło też atrakcyjnych nagród.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niesamowity turniej. W tym sezonie okazji do rywalizacji w towarzyskiej atmosferze na pewno nie zabraknie.

Galeria zdjęć z IV Turnieju Karnawałowego >>

dscn0399

Czytaj też: Nowe zajęcia golfowe w Golf Parks Poland >>

Zobacz również

Dzień otwarty w Golf Parks Poland

Dziękujemy wszystkim przybyłym na wczorajszy Dzień Golfa w imieniu Golf Parks Poland, Dzielnicy Wilanów, Polskiego Związku golfa i Lexus Warszawa Radość! Dni Wilanowa 2021 możemy uznać za udane. | więcej

Dzień Golfa - Dni Wialnowa

Jak co roku na Wilanowie obchodzimy Dni Wilanowa. Tym razem postanowiliśmy przygotować coś specjalnego na tę okazję. | więcej

Sylveco Challange - wyniki sierpień

Po raz kolejny frekwencja i pogoda dopisała podczas piątego już turnieju Sylveco w tym sezonie! | więcej