Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Drugi turniej z cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge był dla nas wyjątkowy, bo razem z golfistami świętowaliśmy 18. urodziny obiektu.

Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP w kategoriach 0-26.4; 26.5-36.0 oraz Strokeplay brutto 37.0-54.0 (oddzielnie mężczyźni i kobiety). Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników. Równolegle z każdego teeboxa prowadzony jest konkurs Closest to the Pin, a na greenie Putting Competition. Sponsorem nagród jest marka Audi.

Dodatkowy flight o godz. 19 sprawił, że frekwencja była jeszcze większa niż podczas kwietniowych zawodów. A urodzinowa otoczka sprawiła, że golfiści do późnego wieczora świętowali 18-lecie wilanowskiego obiektu. Był wyjątkowy tor, strzeliły korki od szampana, były wspomnienia początków golfa przy Vogla i drugiego obiektu w Juracie. To niesamowite przeżycie móc w takim gronie obchodzić 18-lecie Golf Parks Poland.

W rywalizacji na polu Pitch & Putt sentymentów nie było. Rywalizację w kategorii graczy z najniższym HCP wygrał Alan Kwaśniewski przed Piotrem Błędzińskim i Markiem Bulakiem. Piotr Wietrak był najlepszy w kategorii 26,5-36,0 HCP, a detale zdecydowały o tym, że Jacek Krukowski wyprzedził Ewę Sołonin. Emocji nie zabrakło też w rywalizacji początkujących. Wśród pań triumfowała Monika Milewicz, przed Marisol Ponce i Czesławą Kempińską. Greencard mężczyzn wygrał Krzysztof Jezierski, a na podium stanęli Paweł Kacprowicz i Michał Różański.

Emocji nie brakowało w Putting Competition, które wśród pań wygrała Rhea Wiatr, a wśród panów po dogrywce Mirosław Dziekan. Atmosfera podczas puttowania była tak wyśmienita, że golfiści Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie zorganizowali nieformalną drugą część rywalizacji na greenie. Wszyscy wyróżnieni, oraz autorzy Closest to the Pin, wrócili do domu z nagrodami ufundowanymi przez Audi.

Dodatkową atrakcją towarzyszącą majowemu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge, była możliwość przetestowania i doboru kijów. Swoje stanowisko i szeroki wybór sprzętu miał Golf Team.

Wyniki wszystkich zawodników majowego Audi Pitch&Putt Wilanów Challenge

Kolejny turniej z cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge już 12 czerwca.

Lista zwycięzców majowego Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge:

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Alan Kwaśniewski 13,7
2 Piotr Błędziński 15,3
3 Marek Bulak 15,4
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Piotr Wietrak 10,2
2 Jacek Krukowski 13,4
3 Ewa Sołonin 13,5
Kategoria Green Card Kobiet
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Monika Milewicz 25
2 Marisol Ponce 27
3 Czesława Kempińska 28
Kategoria Green Card Mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Krzysztof Jezierski 23
2 Paweł Kacprowicz 26
3 Michał Różański 24
Putting Competition
Kobiet Rhea Wiatr 12
Mężczyzn Mirosław Dziekan 13
Closest to the pin
Dołek #1 – 81 m Mirosław Dziekan 490 cm
Dołek #1 – 65 m
Dołek #2 – 78 m Krzysztof Jezierski 171 cm
Dołek #2 – 63 m Jan Radziszewski 919 cm
Dołek #3 – 54 m Mirosław Dziekan 105 cm
Dołek #3 – 48 m Paweł Kacprowicz 800 cm

Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge – maj 2019 – pełne wyniki

Zobacz również

Od 19 kwietnia Golf Parks Poland znowu otwarte!

Drodzy Golfiści,
zapraszamy na trening, lekcje golfa i kursy od poniedziałku 19 kwietnia. Rząd wprowadza limit 25 osób na obiekt. Przed weekend’em poinformujemy Państwa o regulaminie i rejestracji treningów na driving range w Wilanowie. | więcej

Kolejny sezon z Sylveco

Chcielibyśmy podziękować firmie Sylveco za kolejny rok współpracy! Nadchodzący sezon pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej zapowiada się obiecująco, przed nami pierwszy turniej z cyklu Sylveco Pitch & Putt 2021 ze zaktualizowanym terminem! Impreza odbędzie się 21 kwietnia. | więcej

Życzenia Wielkanocne!

"Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, przede wszystkim, dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, a ponadto pogody ducha i jeszcze więcej golfa!" ~ Zespół Golf Parks Poland Treningi w Wilanowie Startują już od 19 kwietnia! Zaktualizowane terminy kursów na Zieloną Kartę  ->  tutaj Zapisz się już dziś! | więcej