Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Dziękujemy, że cały czas jesteście z nami w kontakcie, telefonujecie i odpowiadacie na nasze wpisy w mediach społecznościowych. Mamy do Was gorącą prośbę o wsparcie w ramach akcji #NiepozwolęCisięzamknąć.

Drving range w Wilanowie jak tez inne obiekty i pola golfowe, jest zamknięty od 14 marca, zgodnie z rozporządzeniem MZ z dnia 13.03.2020 roku.  Cały czas prowadzimy prace ogrodnicze i techniczne na obiekcie golfowym, w oczekiwaniu na Państwa – Golfistów.   

Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą: Pomóżcie nam utrzymać zespół pracowników i driving range w dobrej kondycji do czasu, kiedy będzie możliwy trening. 

W ramach Akcji promowanych przez Krajowa Izbę Gospodarczą #Solidarnizbiznesem i #NiepozwolęCisięzamknąć, proponujemy zakup Karnetów w specjalnych cenach.   

Kup teraz, wykorzystaj w przyszłości!   

  • Karnet 20 x 50 piłek (16,5 zł./kosz) – 330 PLN 
  • Karnet 30 x 50 piłek (14,30 zł./kosz) – 430 PLN 

Extra oferta 

  • Karnet 90 x 50 piłek (13,30 zł./kosz) – 1200 PLN 

Jak to zrobić? 

  1. Napisz wiadomość na e-mail: recepcja@golfparkspoland.pl i podaj: 
  • Liczbę karnetów, które chcesz zakupić. 
  • Dane firmy lub osoby prywatnej do Zamówienia/Pro forma. 
  1. Odeślemy Zamówienie/Pro formę z numerem konta bankowego do Przelewu. 
  2. Wykonaj przelew. 
  3. Prześlemy Fakturę/Rachunek za dokonany zakup, na podstawie, której należy odebrać zakupione Karnety – po zakończonej kwarantannie. 
  4. Voucher – jeśli chcesz zrobić prezent np. Wielkanocny czy urodzinowy, dołączymy do Faktury Voucher imienny lub na okaziciela. 

  Już teraz bardzo dziękujemy Państwu za poświęcony czas i okazane wsparcie w postaci udziału w tej akcji! 

Oczekujemy na Państwa jak tylko będzie to możliwe! 

Życzmy zdrowia, wytrwałości i pogody ducha! 

Zespół Golf Parks Poland Wilanów

Zobacz również

Sylveco Pitch&Putt Wilanów Challange

Serdecznie dziękujemy wszystkim golfistom za udział w kwietniowym współzawodnictwie pod znakiem Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challange 2021! Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Lista wyników <- kliknij tutaj | więcej

Reaktywacja programów golfowych

Sezon 2021 rozpoczynamy pełną parą! Reaktywujemy stałe golfowe programy Golf Parks Poland już od tego tygodnia! Wracają zajęcia takie jak: | więcej

Kwietniowy turniej Sylveco w innej formie

Z powodu ograniczeń wynikających z rozporządzenia, turniej Sylveco Pitch & Putt nie może zostać rozegrany. Kwietniowa rywalizacja przyjmie formę rund towarzyskich z rejestracją wyników, które będzie można zdawać od  środy 21.04 do niedzieli 25.04 włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 26 kwietnia. | więcej