Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

Dziękujemy wszystkim Paniom, które tak licznie wzięły udział w Women’s Golf Day. Serdeczne podziękowania dla Partnerów i Sponsorów, bo bez nich ten dzień nie byłby taki sam.

Była to czwarta edycja Women’s Golf Day, którą zorganizowaliśmy w Wilanowie. Dzięki Partnerom i Sponsorom mogliśmy sprawić, że każde kolejne spotkanie jest unikalne oraz w ciekawy i przystępny sposób przybliża piękny sport jakim jest golf.

Pierwszy kontakt z kijem i piłką, ale też zawody dla bardziej doświadczonych zawodniczek – staramy się, by Women’s Golf Day był dostępny bez względu na umiejętności. 60 uczestniczek wrześniowej edycji to najlepszy dowód na to, że ten format imprezy się sprawdza.

Zobacz zdjęcia z Women’s Golf Day >>

Podczas Women’s Golf Day nie zabrakło sportowej rywalizacji. Na naszym polu Pitch&Putt panie rywalizowały w grupach początkującej i zaawansowanej, a dodatkowo zorganizowaliśmy konkursy puttowania, a także Nearest to the Pin, w którym trzeba było umieścić piłkę jak najbliżej flagi.

Women’s Golf Day to jednak nie tylko sportowe emocje, ale przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, Dzień Kobiet. Dlatego dzięki naszym partnerom i sponsorom mogliśmy zaprosić panie na pokaz mody wraz z Butikiem Pasadena, przeprowadzić sesję fotograficzną wraz z Atelier Fotografii N30 Krzysztofa Wicińskiego, umożliwić skorzystanie z zabiegów Beauty&Spa razem z Innova Odnowa Biologiczna, Marea Float Center, Spa 43, Yoga Retreatment i LumiSpa, czy promować zdrową i odpowiedzialną dietę z B+ORSEL, Tiens czy Royal Catering. O odpowiednią oprawę muzyczną zadbał Jacek „Jazzek” Brzeszczyński, a Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis na pewno rozwiąże problem jesiennej depresji.

Zobacz zdjęcia z pokazu mody podczas Women’s Golf Day >>

WYNIKI WOMEN’S GOLF DAY 2020

Wyniki MAREA Pitch&Putt Wilanów >>

Putting Competition:
Partycja Kozera
Magdalena Kołodziej
Klaudia Mila

Nearest to the Pin. Początkujący
Magdalena Kołodziej
Małgorzata Dobija
Lydia Czeszlak

Nearest to the Pin. Zaawansowani
Justyna Raemy
Beata Krawczyk
Svetlana Sokolova

YOGA RETREATMENT Closest to the Pin
Dołek nr. 2, tee 78 m. Dorota Ciesielska 63cm

Zobacz również

Dzień golfa - zacznij grać w golfa z Radością

W sobotę 19 września zapraszamy na Dzień Golfa razem z nowym salonem Lexus - Warszawa Radość w ramach Narodowego Dnia Sportu 2020. | więcej

Coraz bliżej rozstrzygnięć w Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challenge

Przedostatni turniej z cyklu Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challenge był niesamowicie emocjonujący, bo walka o tytuły na koniec sezonu wkracza w decydującą fazę. | więcej

Golfowy kurs na Zieloną Kartę 2020 - ZAPISY, TERMINY

Kurs na Zieloną Kartę dla początkujących golfistów i wszystkich, którzy wcześniej nie grali w golfa. Terminy i zapisy. | więcej