Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

W sobotę 19 września razem z Lexus Warszawa Radość zaprosiliśmy na Dzień Golfa. Była to idealna okazja dla wielu osób, by po raz pierwszy spróbować tego sportu dla każdego.

Dzień Golfa to cykliczna impreza, która co roku przyciąga setki gości do Wilanowa. To taki dzień, w którym bez żadnych opłat można spróbować, czym tak naprawdę jest golf. Na nowych adeptów tej pięknej dyscypliny czekali instruktorzy, którzy na 30-minutowych lekcjach pomagali postawić pierwsze kroki. Dla najmłodszych przygotowaliśmy turniej Mini Golfa, a bardziej zaawansowani gracze mogli zmierzyć się w turnieju Lexus Warszawa Radość Pitch & Putt Wilanów Challenge.

Dodatkowo można było kupić sprzęt golfowy w okazyjnych cenach, zapisać się na Kursy i zajęcia, a także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia.

Przez cały Dzień Golfa wraz z Lexus Warszawa Radość zapraszaliśmy na jazdy testowe najbardziej wyjątkowymi samochodami tej marki.

Sponsorami Dnia Golfa 2020 byli: Lexus Warszawa Radość, Spa43, Innova Odnowa Biologiczna, Radzikowska Clinic, TIENS.

Wyniki Lexus Warszawa Radość Pitch & Putt Wilanów Challenge >>

Zobacz również

Dzień otwarty w Golf Parks Poland

Dziękujemy wszystkim przybyłym na wczorajszy Dzień Golfa w imieniu Golf Parks Poland, Dzielnicy Wilanów, Polskiego Związku golfa i Lexus Warszawa Radość! Dni Wilanowa 2021 możemy uznać za udane. | więcej

Dzień Golfa - Dni Wialnowa

Jak co roku na Wilanowie obchodzimy Dni Wilanowa. Tym razem postanowiliśmy przygotować coś specjalnego na tę okazję. | więcej

Sylveco Challange - wyniki sierpień

Po raz kolejny frekwencja i pogoda dopisała podczas piątego już turnieju Sylveco w tym sezonie! | więcej