Wybierz język:
Polski
English
Kontakt: tel. +48 22 424 70 83, +48 609 046 802
Aktualności

W środę 10 czerwca rozpoczynamy turniejowy sezon w Wilanowie. W tym roku rywalizujemy w Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challenge. Zapisy trwają.

Cykl Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challenge składa się z 5 turniejów, rozgrywanych od czerwca do października.

Turniej odbywa się na 6 dołkach pola Pitch & Putt na terenie Golf Parks Poland i jest prowadzony w klasyfikacji strokeplay netto (1/3 HCP) dla kategorii: 0 – 26.4 i 26.5 – 36.0 oraz strokeplay brutto dla kategorii 37.0 – 54.0 kobiet i mężczyzn.

Podczas rundy turniejowej na 6 dołkach rozgrywany jest konkurs Closest to the Pin. Mierzona jest odległość piłki leżącej na Greenie do początku dołka z flagą. Warunkiem jest umiejscowienie piłki bezpośrednio na Greenie, po wykonaniu pierwszego uderzenia z teebox.

Równolegle do turnieju na Putting Green rozgrywany jest konkurs Putting Competition w Kategorii Kobiet i Mężczyzn.

Opłata turniejowa wynosi 60 zł dla aktualnych klubowiczów Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie oraz Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet, 70 zł. dla osób spoza klubu oraz 50 zł. dla uczniów i studentów do 26-go roku życia z ważną legitymacją.

Zgłoszenia na każdy turniej przyjmowane są telefonicznie pod numerem 609046802, przez e-mail: recepcja@golfparkspoland.pl, bądź osobiście w recepcji Golf Parks Poland.

Sylveco sponsorem tytularnym

Firma SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody, którego misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków. Pasję sprawiła, że lokalna rodzinna manufaktura osiągnęła sukces i stała się liderem na rynku kosmetyków naturalnych, którego produkty są rozpoznawane i cenione przez klientów w całym kraju.

Więcej o marce Sylveco >>

Zobacz również

Sylveco Pitch&Putt Wilanów Challange

Serdecznie dziękujemy wszystkim golfistom za udział w kwietniowym współzawodnictwie pod znakiem Sylveco Pitch & Putt Wilanów Challange 2021! Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Lista wyników <- kliknij tutaj | więcej

Reaktywacja programów golfowych

Sezon 2021 rozpoczynamy pełną parą! Reaktywujemy stałe golfowe programy Golf Parks Poland już od tego tygodnia! Wracają zajęcia takie jak: | więcej

Kwietniowy turniej Sylveco w innej formie

Z powodu ograniczeń wynikających z rozporządzenia, turniej Sylveco Pitch & Putt nie może zostać rozegrany. Kwietniowa rywalizacja przyjmie formę rund towarzyskich z rejestracją wyników, które będzie można zdawać od  środy 21.04 do niedzieli 25.04 włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 26 kwietnia. | więcej