Zagraj w sierpniowym BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge

W środę 12 sierpnia na naszym polu odbędzie się piąty w tym sezonie turniej z cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge. Pierwszy flight wystartuje o godz. 16, ostatni o godz. 19. W turnieju znów mamy specjalną pulę miejsc dla juniorów.
BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych tradycyjnie w każdą drugą środę miesiąca od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP. Klasyfikacja pucharowa podzielona jest na kategorie: 0-26.4; 26.5-36.0; 37.0-54.0. Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.

Nagrody przyznawane są za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Dodatkowo przyznawane będą nagrody z tytułu „Women’s Medalist” oraz ”Men’s Medalist”. Równolegle do turnieju BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge, na polu prowadzony jest konkurs Closest to the Pin. Rywalizacja odbywa się na 3 dołkach w kategorii kobiet i mężczyzn niezależnie od tee box, z którego jest wykonywane uderzenie. W godz. 17:30 – 18:30 na greenie treningowym można spróbować swoich sił w Putting Competition (w kategorii kobiet i mężczyzn).

W trzech głównych kategoriach toczy się zacięta walka o nagrodę główną cyklu – torbę golfową z kolekcji BMW Golfsport. Wspaniała nagroda trafi w ręce zawodniczek lub zawodników, którzy zdobędą najwięcej punktów w klasyfikacji punktowej. Żeby liczyć się w grze o torby golfowe, trzeba zagrać w przynajmniej czterech turniejach cyklu.

W trakcie zawodów odbędzie się degustacja win wybranych przez nowego partnera cyklu turniejów – Wine Avenue, a na uczestników czeka poczęstunek po grze.

W sierpniowym turnieju BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge, podobnie jak miesiąc wcześniej, rywalizować ze swoimi rówieśnikami będą mogli także Juniorzy. Na godz. 16 i 17 mamy dla nich zarezerwowane miejsca we flightach. O godz. 18.30 specjalna ceremonia dekoracji najlepszych młodych golfistów, którzy dostaną nagrody z kolekcji BMW Golfsport.

Opłata turniejowa: 65 zł goście, 55 zł członkowie Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, 50 zł studenci oraz juniorzy.

Godziny startu flightów: 16:00, 17:00, 18:00, 19:00.

Rejestracja: Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (recepcja@golfparkspoland.pl), telefonicznie (+48 22 424 70 83 lub + 48 609 046 802) oraz osobiście w recepcji przy ul. Vogla 19. Rejestracja w turnieju jest obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Comments are closed.