Symulator golfa w Warszawie. Gdzie trenować?

Symulator golfa pomoże zachować nam kontakt z golfem, gdy pogoda nie zawsze pozwala na trening np. na driving range w Wilanowie. Podpowiadamy, gdzie w Warszawie i okolicach można potrenować z wykorzystaniem symulatora golfa.

W naszych artykułach o tym, jak trenować zimą, podpowiadaliśmy Wam, że można ćwiczyć puttowanie bez wychodzenia z domu albo wytrenować dobry grip, ale zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko da się we własnym salonie wytrenować przez długie zimowe miesiące.

Choć mają swoich zwolenników i przeciwników, to symulatory golfowe często są jedyną możliwością, by nasz swing „nie zardzewiał”, mięśnie nie zatraciły kondycji, a nasze wyczucie panowania nad piłką nie zmniejszyło się drastycznie.

Symulator golfa to urządzenie, które przy pomocy zestawu czujników i dedykowanego oprogramowania odtwarza lot piłki, wyświetlając go na ekranie za pomocą rzutnika. Na symulatorze golfa możemy ćwiczyć tak jak na driving range w Wilanowie, ale możemy też zagrać na wielu legendarnych polach golfowych, gdzie rozgrywane są największe światowe turnieje. Wszystko zależy od tego, jakim sprzętem i technologią dysponuje dane miejsce. W Warszawie i okolicach mamy trzy obiekty, gdzie możemy trenować z wykorzystaniem symulatora golfa.

Centrum Golf przy ul. Burakowskiej 15 (nieopodal CH Arkadia) dysponuje dwoma symulatorami golfa z technologią HD Golf. Czynne jest w godz. 10-21, a ceny zaczynają się od 100 zł z godzin gry. Juniorzy i pro mogą liczyć na specjalne rabaty.

Golf Garden przy ul. Kolejowej 9 oferuje dwa symulatory typu FullSwing, jeden symulator typu Foresight Sports – Launch Monitor GC2, dwa greeny do puttingu, pięcio- i dwunastometrowy, bunkier z prawdziwym piaskiem oraz pitching green. Ceny zaczynają się od 70 zł za godzinę treningu. Obiekt jest czynny w godz. 11-22 (pn. – pt.) oraz w godz. 9-22 (sb.-ndz.).

Sobienie Performance Academy w Konstancinie-Jeziornej w Galerii Bielawskiej przy ul. Bielawskiej ma w ofercie dwa symulatory z systemem TrackMan. Obiekt otwarty jest codziennie w godz. 9-22, godzina gry kosztuje 120 zł.

Comments are closed.